Aktualności przedszkola
This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Aktualności

OGŁOSZENIA

REKRUTACJA - w naszym Przedszkolu Prywatnym właśnie rozpoczyna się rekrutacja. Zapisy do Przedszkola będą trwać od 16 do 28 lutego dla dzieci 3-4-letnich oraz dzieci 5-letnich do klasy zerowej. Poprzed nasz adres e-mail prosimy pytać o deklarację rodzica oraz karty zgłoszeniowe. Deklaracje można odebrać także w Przedszkolu w godzinach pracy.

UWAGA - Remont przedszkola, w związku z czym będzie zamknięte na okres od 21.12 do 7.01. Prosimy rodziców o chwilę cierpliwości. Wrócimy do Was ze zdwojoną siłą, lepszym i piękniejszym miejscem dla Waszych pociech. Tak, aby czuły się dobrze i bezpiecznie, a zajęcia dydaktyczne przebiegały w jak najlepszej atmosferze.

Nowe otwarcie przedszkola po remoncie

Nasze przedszkole zaprasza dzieci w przytulne cztery kąty od godziny 6.00 do 17.00. W czasie zajęć w naszym przedszkolu dzieci przebywają w jednej z siedmiu przestronnych sal zajęć. Każda sala jest idealnym miejscem zabawy i edukacji dla 40 przedszkolaków. Klasy są ładne, pojemne, zaopatrzone w przyjazne dla dzieci zabawki a także pomoce do zajęć edukacyjnych. Każda klasa jest symbolicznie rozdzielona na 2 części. W głównej części są umiejscowione stoły, przy których dzieci konsumują posiłki, malują kolorowanki, rysują obrazki, wycinają z bloków, wyklejają bibułką, układają puzzle, bawią się w gry. W pozostałej części sali znajduje się przytulny i duży dywan, dookoła którego zlokalizowane są rozmaitego rodzaju miejsca zabaw. Klasy zaopatrzone są również w łazienki dostosowane do potrzeb oraz wzrostu podopiecznych. Każde dziecko ma indywidualny wieszaczek w łazience, szafkę w klasie a także przegródkę w szatni oznakowaną tym samym identyfikatorem

Profesjonalna sesja na wieczór panieński Wrocław. Niezapomniane przeżycia i fantastyczna zabawa. Zorganizuj wieczór panieński z nami!

Dydaktyka

Podopieczni przedszkola inspirowani przez opiekunów ochoczo biorą udział w rozmaitych quizach, festiwalach organizowanych w przedszkolu oraz poza nim, osiągając duże sukcesy.Często są zapraszani do przedszkola interesujący goście przedstawiający ciekawe zawody a także zdolności. Minimum raz w miesiącu na przedszkolnej scence pokazywane są spektakle teatralne bądź występy muzyczne w wykonaniu profesjonalistów. Swoje predyspozycje teatralne, wokalne oraz taneczne przedstawiają również dzieci przy okazji przeróżnych uroczystości przedszkolnych. Pełne zieleni otoczenie przedszkola nie tylko je upiększa, ale także wzmacnia poczucie estetyczności oraz szacunku do przyrody u naszych podopiecznych. Nowo wybudowany plac zabaw, pozwala dzieciom konstruktywną zabawę na świeżym powietrzu. Dzieci niezwykle entuzjastycznie przychodzą do naszego przedszkola wyczuwając, że są rozumiane oraz lubiane przez naszą kadrę. W naszym przedszkolu jest przyjemnie, sympatycznie i rodzinnie. Czujemy się otwarci na potrzeby dzieci oraz rodziców. Pragnąc uprościć dzieciom przedszkolny start, przygotowujemy oraz prowadzimy program przystosowawczy. Przyszłe przedszkolaki oraz ich rodzice są w stanie w tym etapie dokładniej poznać nasze przedszkole.

Mikołajki

W dniu 6 grudnia w naszym przedszkolu miały miejsce Mikołajki. Przyjazd Świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Dzieci przygotowują się do tej okazji niezwykle dokładnie. Każda grupa przygotowuje interesujące rzeczy plastyczne rysunkowe i wyklejane, na których jak najbardziej dominuje Mikołaj. Prócz prac manualnych dzieci uczą się przyśpiewek oraz wierszyków, które mają możliwość przedstawić przed tak ważną osobą. Dzieci kochają te przygotowania i czynią to z ogromnym zainteresowaniem i radością. Zaczynając od samego rana w przedszkolu była niezwykła atmosfera. Przed drzwiami wejściowymi wszystkich przyjmował urokliwy Święty Mikołaj, a w klasach dźwięczały świątecze piosenki. Dzieci zobaczyły przedstawienie pod tytułem.: "Święty Mikołaj, Renifery oraz Elfy". Następną atrakcją był film, w trakcie którego pokazywane były fotografie dzieci, co spowodowało, że był piękny, stworzony szczególnie dla nich. Dzieci co chwilę patrzyły na drzwi i nasłuchiwały Mikołajowych dzwoneczków. Święty Mikołaj nie mógł zawieść dzieci w związku z czym nie kazał długo na siebie czekać. W momencie kiedy Mikołaj wszedł do klasy od razu zapanowała ogromna uciecha. Mikołaj przywitał się z dziećmi oraz przysłuchiwał się piosenkom stworzonych specjalnie dla niego. Na koniec wszystkie grupy otrzymały do swoich klas nowiusieńkie gry oraz maskotki. A każde dziecko dostało prezent w formie odżywczych przekąsek, orzechów, owoców i naturalnych soków. Dzieci do końca dnia dzieliły się przeżyciami, powtórnie przeglądały upominki, spoglądały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz dostrzegą Świętego Mikołaja i pomachają mu na dowidzenia. Dzieci na pewno będą radośnie wspominały ten dzień.

Oryginalna sesja ciążowa w niesamowitym studiu z wyjątkową aranżacją: GoodChoice - sesje dla kobiet w ciąży. Każda przyszła mama znajdzie coś dla siebie. Sesja ciążowa ze smakiem i ciekawym klimacie.

Dzień Misia

W zeszłym tygodniu w naszym przedszkolu miał miejsce coroczny Dzień Pluszowego Misia. Owego dnia wszystkie przedszkolaki zabrały ze sobą swoje ukochane pluszaki, żeby uroczyście obchodzić z nimi ich uroczystość. Przybyły misie nieduże, olbrzymie, brunatne, bielutkie, pełne zieleni oraz różnokolorowe. A każdy był cudowny oraz niepowtarzalny. Uroczystość zapoczątkowaliśmy od uściskania dzieci z swoimi ukochanymi - pluszakami. Dzieci usłyszały historię święta, zapoznały się z wizerunkiem oraz sposobem życia niedźwiedzi, słuchały wierszyków oraz opowiadań o misiach. Wspomnieliśmy sobie ukochanych bohaterów książkowych takich jak: Kubuś Puchatek, Miś Paddington, Miś Uszatek, Coralgol. Dzieci entuzjastycznie brały udział w grach oraz zabawach. Przyjemnie się bawiły, skakały i z euforią mówiły o swoich ulubionych przytulankach.